Wolf Dachy Szczecin

Amfiteatr - Szczecin

Na zadaszeniu sceny nad teatrem letnim w Szczecnie czas odcisnął swoje piętno. Liczne pęknięcia i rozerwania wymagały naprawy przed sezonem zimowym. Na życzenie inwestora wykonaliśmy szereg napraw m.in. nakleiliśmy łaty z folii PCV oraz umocowaliśmy poluzowane uchwyty lin.


Godków

Zlecenie w sumie łatwe. Najpierw rozebrać, potem postawić na nowo. Całość przykryta dwukrotnie papą termozgrzewalną. W trakcie realizacji wyszła konieczność wylania wieńca. Poradziliśmy sobie i z tym zadaniem.


Goleniów

Inwestycja w Goleniowe. Wymienione pokrycie dachowe wraz z opierzeniami. Zamontowany panel słoneczny.


Krajnik Dolny

Kolejna niecodzienna inwestycja. Inwestorowi zależało na zachowaniu charakteru dachu poprzez utrzymanie charakterystycznej lukarny a'la "wole oko". Wykonanie czegoś takiego wymaga dodatkowych środków i czasu. Nasza ekipa dekarzy poradziła sobie i z tym zadaniem. Nowa dachówka i efektowne wykonanie cieszą oko. Ten dach jest niewątpliwą ozdobą okolicy. Można go podziwiać w miejscowości Krajnik Dolny na trasie Chojna - Schwedt.


Latarnia Morska - Warszów

Na dachu latarni morskiej w Warszowie wykonaliśmy szereg prac dekarskich. Wykonawca dachu nie zastosował taśmy wentylacyjnej pod gąsiorami jak również nie zamontował listwy dociskowej na kominach. Dodatkowo płytki klinkierowe przyklejone na kominach posiadały liczne nieszczelności i szczeliny przez które wciekała woda. Nasza ekipa dekarzy przełożyła gąsiory dokładając taśmie podgąsiorową jednocześnie montując gąsiory na uchwyty przeznaczone do tego celu. Zapobiegnie to w przyszłości wwiewaniu śniegu przez kalenicę jak również podrywaniu gąsiorów przez wiatr. Montaż listwy kominowej poprzez wcięcie oraz uszczelnienie styków płytek klinkierowych zapobiegnie przedostawaniu się wody opadowej pod pokrycie. Dzięki naszym zabiegom dach będzie jeszcze przez dłuższy czas będzie spełniał swoją funkcję.


Norwegia

Papa, papa i jeszcze więcej papy. Mając za sobą tyle metrów wygrzanej papy na różnego rodzaju dachach możemy śmiało powiedzieć że znamy się na rzeczy.


PKO - Szczecin

Silne wiatry odcisnęły swoje piętno na dachu budynku banku przy ul. Niepodległości 40 w Szczecinie. Poluzowana blacha zagrażała bezpieczeństwu ludzi i mienia. Posiadamy doświadczenie również i w tej dziedzinie sztuki dekarskiej. Na zlecenie banku wykonaliśmy nowe obróbki blacharskie z blachy miedzianej. Miedz to materiał długowieczny. Wykonanie prac zgodnie z zaleceniami producenta i zgodnie ze sztuką dekarską gwarantuje, że jeszcze długo będą spełniać swoją funkcję.


Robotnicza - Police

Nasza firma otrzymała niecodzienne zlecenie. Inwestor zlecił nam renowację podbitki drewnianej na budynku przy ul. Robotniczej 14 w Policach. Prace wymagały wykorzystania metody alpinistycznej. Nasza firma podeszła do zlecenia kompleksowo. Oprócz odnowienia koloru na powierzchni drewnianej podbitki usunęliśmy szereg nieszczelności na dachu i dokonaliśmy kilku dodatkowych prac konserwacyjnych, takich jak poprawienie uchwytów instalacji odgromowej czy też usunięcia nieszczelności systemu rynnowego.


Sławoszewo

Wykonaliśmy pokrycie dachowe na nowo budowanym budynku mieszkalnym w miejscowości Sławoszewo koło Szczecina.


Borzysławiec

Świeżo umyte pokrycie dachowe w miejscowości Borzysławiec koło Szczecina. Dach wygląda jak nowy.


Starego Wiarusa w Szczecinie

Pokrycie z blachy trapezowej umyte wodą pod wysokim ciśnieniem i dwukrotnie pomalowane specjalistyczną farbą do blach.