Wolf Dachy Szczecin

Usługi dekarskie

Wolf-dachy.plKompleksowo wykonujemy pokrycia dachowe. Od wykonania więźby dachowej, poprzez odpowiedni dobór pokrycia, aż do najdrobniejszego detalu nasze dachy wyróżnia profesjonalizm w każdym calu. Szeroko zakrojona  współpraca z czołowymi  producentami pokryć dachowych pozwala nam najlepiej dopasować pokrycie do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy  dachy z dachówki cementowej jak i ceramicznej. Kryjemy łupkiem naturalnym oraz płytkami z włókno-cementu. Papa termozgrzewalna oraz blachy trapezowe. Blacho-dachówka oraz pokrycia z materiałów szlachetnych (miedz i cynk). Jesteśmy również w stanie przeprowadzić doraźnie naprawy dachów pokrytych folią PVC. Jako jedna z nielicznych firm na szczecińskim rynku wykonujemy również pokrycia lukarn typu „wole oko”. Posiadamy bogate doświadczenie w kryciu i wykonywaniu tego typu dachów. Dzięki naszemu doświadczeniu wykonany przez nas dach cieszy oko estetycznym wykonaniem oraz bezawaryjną eksploatacją przez długie lata.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami okien dachowych, potrafimy dopasować okno do charakterystyki obiektu. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Wykorzystując metody alpinistyczne potrafimy dostać się w każde miejsce na dachu. Jesteśmy w stanie usunąć przecieki i uszkodzenia w miejscach, które normalnie wymagały  by ustawienia kosztownych rusztowań czy korzystania z usług podnośników.

Wolf-dachy.plZimą pomagamy utrzymać porządek na dachu poprzez usuwanie śniegu oraz sopli które mogłyby zagrażać przechodzącym poniżej ludziom.

Przeprowadzamy sezonowe przeglądy dachów, rynien i wszelkich innych systemów zamontowanych na dachu. Uszczelniamy dziurawe rynny, poprawiamy naciąg instalacji odgromowej. Na życzenie klienta montujemy również systemy instalacji przeciw-oblodzeniowej na dachu co pozwala zaoszczędzić inwestorowi koszty związane z usuwaniem zlodowaceń.

Posiadamy bogate doświadczenie w montowaniu na dachu kolektorów słonecznych oraz anten.

Pielęgnacja dachów

Porządki na dachu i nie tylko…

Dzięki  szeroko zakrojonej  współpracy z zachodniopomorskim przedstawicielstwem firmy VACUCLEAN rozszerzyliśmy nasze usługi o szeroki wachlarz produktów. Nasze doświadczenie w pracach na wysokości oraz w robotach dekarskich pozwala nam wykonywać specjalistyczne prace polegające na myciu dachów. Jesteśmy w stanie usunąć mchy i porosty z powierzchni dachów, co przy dodatkowej usłudze polegającej na pomalowaniu pokrycia sprawia że stosunkowo niewielkim kosztem dach może odzyskać swój pierwotny wygląd.

Zobacz wyniki naszych prac dekarskich i alpinistycznych w galerii.

Wolf-dachy.plWysokociśnieniowe maszyny myjące, które mamy na wyposażeniu radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń.  Pomagamy utrzymać czystość myjąc chodniki, kostkę brukową, podjazdy. Usuwamy plamy z oleju napędowego oraz innych płynów eksploatacyjnych mogących wyciekać z samochodów.

Wykorzystując metody alpinistyczne malujmy również elewacje. Na życzenie klienta myjemy, impregnujemy przeciw glonom i malujemy ściany budynków. Dzięki nam na nowo odzyskują blask.

Oferujemy również usługi piaskowania. W zależności od potrzeb możemy piaskować tradycyjnie, jak również przy użyciu wody pod dużym ciśnieniem (600 bar). Oczyszczamy z rdzy, starej farby czy innych nalotów. Dzięki wykorzystaniu metody hydropiaskowania potrafimy również odświeżyć stare cementowe elewacje. Z nami, na nowo odzyskają blask. Przy okazji usuniemy wszelkie ślady ze starej farby oraz graffiti.

Możemy również usuwać graffiti przy pomocy środków chemicznych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie usunąć ślady farby bez uszkodzenia elewacji. Posiadamy w ofercie chemię dzięki której możemy również zaimpregnować powierzchnię przed malowaniem. Tak zabezpieczoną ścianę wystarczy umyć przy użyciu gorącej wody. Razem z wodą spłyną z niej wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz czy brud jak również farba z graffiti.

Dzięki zastosowaniu unikalnej dyszy, w połączeniu z wysokim ciśnieniem możemy również udrażniać zapchane rury odpływowe.

Wolf-dachy.plPodczas malowania używamy w pełni profesjonalnych agregatów malarskich do malowania hydrodynamicznego. Z ich pomocą naniesiona powłoka farby doskonale łączy się z podłożem. Jej aplikacja przebiega bardzo szybko. W krótkim czasie jesteśmy w stanie pomalować cały dach oszczędzając przy tym pieniądze inwestora.

 

Agregaty których używamy, pozwalają nam pomalować każdy rodzaj powierzchni. Od dachów blaszanych, ceramicznych, betonowych, poprzez elewacje hal produkcyjnych, konstrukcje stalowe a na kadłubach jachtów kończąc.